O Interaktywni24.pl

Dlaczego powstała nasza firma?

Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu działalności długo obserwowaliśmy rynek, badaliśmy jego zapotrzebowanie oraz szukaliśmy odpowiedzi wśród naszej konkurencji. Znaleźliśmy nisze na rynku, w której zobaczyliśmy olbrzymi potencjał. Pozostało już tylko stworzyć odpowiednią ofertę dla naszych odbiorców oraz założyć firmę i tak w sierpniu 2012 roku powstała firma Interaktywni24.pl.

Kilka słów o zespole

Nasza firma w 90% składa się ze studentów, na których niewiele firm na rynku zwraca uwagę, ze względu na ich znikome doświadczenie. My jednak wiemy, że każdy z członków naszego zespołu swoją zawodową przygodę zaczynał już w gimnazjum, budując pierwsze strony czy tworząc pierwsze grafiki. Doświadczenie naszego zespołu najlepiej odzwierciedlają realizacje oraz opinie naszych Klientów.

Dlaczego firma Interaktywni24.pl?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą z sektora MŚP to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Przede wszystkim to czym się wyróżniamy to cena, nie jest ona najniższa na rynku, ale w cenie każdy Klient ma u nas szereg usług, np.: kompleksowa obsługa strony internetowej przez 24h/12 miesięcy całkowicie GRATIS, czas realizacji wstępnego projektu oraz wdrożenia strony trwa do 48h, a to jeszcze nie wszystko.

Dlaczego Interaktywni24.pl to dobry wybór?

Naszą siłą są ludzie
Szereg specjalistów każdy w swojej branży.

5 lat doświadczenia
Wyznacznikiem naszego doświadczenia są referecje oraz realizacje.

U nas nie przepłacisz
Zapoznaj się z cennikiem.

Niezobowiązujący projekt
Decyzję o współpracy podejmiesz po akceptacji projektu.

Szybka Realizacja
Wstępny projekt w ciągu 48h.

Naszą siłą są ludzie
Szereg specjalistów każdy w swojej branży.

Referencje