790 391 846

536 009 212

Dlaczego samodzielne pozycjonowanie strony nie jest dobre?

Pozycjonowanie strony internetowej to przede wszystkim odpowiedzialne i ciężkie do realizacji zadanie. Najlepiej zlecić je odpowiedniej firmie wyspecjalizowanej w tematyce SEO. Podejmując decyzję o samodzielnej próbie pozycjonowania strony, narażamy ją na wiele negatywnych skutków, o których możemy nie zdawać sobie sprawy. W przypadku nieumiejętnych działań związanych z pozycjonowaniem strony internetowej możemy narazić ją na spadek w wynikach wyszukiwania lub spowodować całkowite jej wykluczenie z wyników wyszukiwania. Możemy stracić, także wiele energii, pieniędzy, czasu i nerwów, ponieważ działania, które podejmiemy, pójdą na marne.

Dodatkowo pozycjonując stronę samodzielnie, bardzo często nie jesteśmy obiektywnie ocenić stworzonej strategii SEO. Przez to wdrożenie takiej strategii może skończyć się fiaskiem, a jej konsekwencje mogą być tragiczne dla strony www.

Argumenty wymienione powyżej udowadniają, że nie warto samodzielnie pozycjonować strony internetowej, jeżeli nie ma się na ten temat wystarczającej wiedzy, gdyż można narazić ją na wiele negatywnych konsekwencji.

Zadania związane z tematyką pozycjonowania warto zostawić firmom, które dysponują odpowiednimi narzędziami i doświadczeniem do realizacji procesu pozycjonowania.

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ