790 391 846

536 009 212

Google ADS

Dostrzegłeś potencjał sprzedażowy w Google Ads? Oferujemy Ci profesjonalne prowadzenie i obsługę kampanii reklamowych w Google. Wiemy, jak złożony jest to proces, dlatego rozpoczniemy od dokładnego researchu branży, w której działasz. Do dokonania analizy strony używamy narzędzi Google Webmaster Tools i Google Analytics. Dopiero po dokładnej analizie możemy rozpocząć prowadzenie kampanii.

Docieraj do właściwych osób we właściwym czasie!

Zoptymalizujemy kampanię Google Ads w taki sposób, aby Twoja reklama docierała do klientów dokładnie wtedy, gdy szukają produktów i usług takich jak Twoje.

Dlaczego warto nam zlecić opiekę nad kampaniami?

  • Nasza agencja SEM obsługuje kampanie 24/7.
  • Z nami podpisujesz umowę na konkretne zlecenie – jeżli będziesz zadowolony z efektów, będziesz mógł ją przedłużyć.
  • Prowadzimy uczciwą grę – na bieżąco udostępniamy raporty z Google Analytics.
  • Reklamy dopasowujemy do grupy docelowej.

Jak to działa? Sprawdź!

01

Nie podpisujemy długoterminowych umów.

Jeżeli nie jesteś przekonany, czy ta usługa spełni Twoje oczekiwania, nie musisz wiązać się z nami długoterminową umową. Pozostawiamy Ci otwarte drzwi, abyś czuł się komfortowo i sam zdecydował, czy nasze działania są dla Ciebie odpowiednie.

02

Maksymalizujemy korzyści z kampanii Google Ads.

Prowadzimy Twoją kampanię reklamową Google w taki sposób, aby zmaksymalizować jej efekty, a zarazem nie przepalać bezsensownie budżetu. Na bieżąco monitorujemy efektywność kampanii, dobierając słowa kluczowe, które uzyskują najwyższy stopień konwersji.

03

Dopasowujemy reklamy do Twoich potencjalnych klientów.

Dobrze zaplanowana kampania Google Ads nie wyświetla się każdemu internaucie, lecz jedynie zainteresowanemu daną branżą. Dzięki temu oszczędzasz na przypadkowych wyświetleniach.

04

Raportujemy comiesięczne działania.

Znajdziesz w nich informacje dotyczące tego, ile osób odwiedza Twoją stronę każdego miesiąca. Dowiesz się też, ile z nich przyszło dzięki kampanii Google Ads, a ile za sprawą innych źródeł. Otrzymasz również listę słów kluczowych oraz informację o kosztach za jedno kliknięcie.

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ