790 391 846

536 009 212

Internet jako kanał pozyskiwania klientów

Przedsiębiorcy nie mają większego wyboru i jeśli chcą prowadzić swój biznes w zgodzie ze standardami, są zmuszeni do posiadania własnej strony internetowej.

Posiadanie swojej strony internetowej ma wiele zalet i bardzo ułatwia prowadzenie interesu. Przede wszystkim, Internet jest głównym i pierwszym medium, w którym poszukuje się klientów lub dostawców. Obecność w Internecie umożliwia nam pozyskiwanie właśnie kolejnych zleceń i klientów, a koszt uzyskania nowych kontaktów jest bardzo niski.

W przypadku bardzo popularnych branż niektóre firmy mogą sobie pozwolić na zatrudnienie kolejnego pracownika odpowiedzialnego za obsługę internetowego kanału kontaktu z klientami. To nieprawdopodobnie aktywny kanał, dzięki któremu można liczyć na silny i szybki rozwój firmy. Wiele firm rozpoczyna działalność za pośrednictwem Internetu, a w niedalekiej przyszłości otwierane są filie stacjonarne. Tak więc posiadanie strony internetowej może mieć kluczowe znaczenie w prowadzeniu firmy. Nad wyborem kompetentnej agencji interaktywnej specjalizującej się w tworzeniu stron internetowych warto się gruntownie zastanowić.

Choćby dlatego, że nie każda agencja oferuje coś więcej poza projektowaniem stron internetowych, a samo stworzenie strony internetowej to nie koniec. Nową witrynę firmy, aby przynosiła spodziewane profity, należy wypromować. Między innymi pozycjonowanie stron internetowych jest najskuteczniejszą formą promocji w Internecie. Agencja oferująca zarówno wykonanie witryny jak i późniejszą jej promocję, stworzy ją zgodnie z wymaganiami technicznymi, jakie stawia przed nami Internet i wyszukiwarki treści. Agencja interaktywni24.pl oferuje pełen zakres usług, od budowy strony internetowej przez pozycjonowanie, aż do kompleksowej obsługi.

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ