790 391 846

536 009 212

Obsługa stron internetowych

Firma rozwija się wraz z Tobą. Powiększasz ofertę o nowe usługi, dodajesz kolejne funkcjonalności, aktywnie pracujesz nad blogiem. Aktualizacja treści na Twojej stronie internetowej jest wyraźnym sygnałem dla odbiorców, że na bieżąco udostępniasz im ważne informacje.

Bezpieczna i stabilna strona to efekt wiedzy i doświadczenia.

Lata praktyki, spędzone na rzetelnej pracy nad efektywnym i wydajnym funkcjonowaniem serwisów i stron internetowych, zaowocowały zadowoleniem naszych Klientów. Najlepszą nagrodą za wysiłki jest dla nas długofalowa współpraca, pozytywne opinie i zaufanie ze strony nowych Klientów. Zobacz, co z nami zyskujesz.

Dlaczego warto nam zlecić opiekę nad serwisem?

  • Pracujemy w systemie 24/7.
  • Zadbamy o wsparcie techniczne strony 24/7.
  • Skutecznie zabezpieczamy Twoją stronę przed atakami hakerskimi.
  • Oferujemy aktualizację treści na Twojej stronie.
  • Udostępniamy Ci raport z comiesięcznych działań z najważniejszymi statystykami i wskaźnikami.

Jak to działa? Sprawdź!

01

Nieustannie trzymamy rękę na pulsie.

Opiekujemy się Twoją stroną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Monitorujemy jej stan, dbając o poprawne działanie. W razie problemów nie zostaniesz sam.

02

Chronimy stronę www przed atakami hakerskimi

Wspieramy Twoją stronę pod kątem technicznym. Jeśli dojdzie do ataku, naprawimy uszkodzenia najszybciej jak to możliwe – bez żadnych dodatkowych opłat.

03

Wyręczamy Cię w aktualizacji treści na stronie

Zdejmujemy z Ciebie ciężar aktualizacji strony – sami zamieścimy przesłane przez Ciebie materiały i zadbamy o ich optymalizację. Twoi odbiorcy zawsze będą mieć dostęp do najświeższych treści i nowych wpisów na blogu.

04

Zawsze służymy poradą

Chcesz rozwijać swoją stronę lub sklep internetowy? W każdej chwili możesz do nas zadzwonić lub napisać, chętnie porozmawiamy na temat tego co możesz zrobić, aby Twój biznes rozkwitł

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ