790 391 846

536 009 212

Pozycjonowanie - SEO

Chcesz, aby Twoja strona internetowa osiągneła wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania?
Dążysz do wzrostu sprzedaży i rozwoju biznesu na większą skalę?

My wiemy, jak to zrobić.
Profesjonalnie zoptymalizujemy Twoją stronę i będziemy dązyć do osiągnięcia szczytu.

Chcesz być numerem 1 w wyszukiwarce Google?
Znamy się na tym.

W pierwszej kolejności przeprowadzimy audyt SEO oraz opracujemy strategię działań na kilka miesięcy. Po obraniu odpowiedniego kierunku wprowadzimy wymagane zmiany w kodzie strony internetowej, a także przejdziemy do pracy nad contentem przyjaznym SEO – opracujemy treści na stronę oraz artykuły, pojawiające się co miesiąc na blogu.

Dlaczego warto nam zlecić pozycjonowanie strony www?

  • nie wiążemy Cię długoterminową umową – nasza agencja SEO pozwala zachować pełną elastyczność działania,
  • gramy z Tobą w otwarte karty – otrzymujesz link, pod którym możesz na bieżąco śledzić pozycje swojej strony w wyszukiwarce,
  • jako jedna z nielicznych agencji interaktywnych w Polsce pracujemy w systemie 24h na dobę,
  • poświęcimy Tobie tak dużo czasu, jak potrzeba – porozmawiamy o zaplanowanych czynnościach i omówimy raport z bieżących działań,
  • skupimy się na Twoim zadowoleniu.

Jak to działa? Sprawdź!

01

Audyt SEO i działania optymalizacyjne

Przeprowadzimy audyt SEO Twojej strony www, dzięki czemu będziemy mogli zoptymalizować witrynę pod aktualne standardy Google, zapewniając wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania. W ramach działań onsite rozbudujemy istniejące teksty oraz będziemy regularnie publikować wpisy blogowe.

02

Analiza profilu linków i strategia linkowania

W pierwszym miesiącu przeanalizujemy profil linków oraz przygotujemy strategię linkowania. Pozyskamy wartościowe linki z własnego zaplecza oraz opublikujemy artykuły na niezależnych, wyselekcjonowanych blogach i serwisach tematycznych. Pozyskamy również linki z portali internetowych.

03

Konfiguracja narzędzi analitycznych

Skonfigurujemy narzędzia do analizy strony (m. in. Google Analytics czy Search Console), aby jak najskuteczniej badać efektywność działań. Zoptymalizujemy narzędzia do śledzenia ruchu na stronie (Pixel Facebook), umożliwiające wyświetlanie reklam banerowych i tekstowych użytkownikom, którzy odwiedzili wcześniej Twoją stronę.

04

Comiesięczny raport wyników oraz wykonanej pracy

Gwarantujemy przejrzystość działań. Dzięki comiesięcznym raportom będziesz dokładnie wiedział, na co przeznaczasz swój budżet. Informujemy Cię, jacy odbiorcy znaleźli się na Twojej stronie oraz co ich tu przywiodło.

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ