790 391 846

536 009 212

Przebudowa stron internetowych

Gdy zauważysz, że Twoja strona odbiega od konkurencji pod względem funkcjonalnym, ale i estetycznym, warto pomyśleć nad jej przebudową. Aktualizacja każdej strony internetowej jest niezbędna, chociażby ze względu na coraz to nowsze trendy i technologie.

Pamiętaj, że strona internetowa jest wizytówką Twojej firmy. Pierwsze wrażenie jakie wywoła witryna może mieć decydujący wpływ na to, czy odbiorca skorzysta z Twoich usług.

Dlaczego warto nam zlecić stworzenie strony www?

  • Stworzymy niezobowiązujący projekt Twojej nowej strony internetowej.
  • Pracujemy w systemie 24/7
  • Oferujemy nielimitowaną liczbę poprawek do projektu.
  • Zapewniamy kompleksowy support techniczny 24/7.
  • Wsparcie w obsłudze strony 24/7 – przez 12 miesięcy gratis.
  • Płatność możesz uregulować w dogodnych ratach.

Jak to działa? Sprawdź!

01

Zbadamy dokładnie Twoje potrzeby

Przeprowadzimy wywiad, z którego dowiemy się, jakich zmian potrzebuje Twoja strona internetowa i czego dokładnie od nas oczekujesz. Dopasujemy stylistykę i funkcjonalności witryny do oczekiwań Twoich odbiorców oraz do współczesnych wymagań w zakresie projektowania.

02

Śledzimy poczynania konkurencji

Aby zaprojektować stronę internetową, która będzie sprzedawać, nasza agencja internetowa Warszawa zweryfikuje zakres działań Twojej konkurencji. Przeprowadzony audyt będzie podstawą do stworzenia strony, która przebije największych rywali z Twojej branży.

03

Przedstawimy bezpłatny projekt strony

Wiemy, że nikt nie lubi kupować "kota w worku". My też nie. Dlatego całkowicie bez zobowiązań przygotujemy dla Ciebie projekt strony internetowej, który wraz z pełną ofertą otrzymasz w formie linku na adres e-mail.

04

Pozostawimy czas do namysłu

Jeśli nasz projekt przypadnie Ci do gustu, rozpoczniemy współpracę. Będziemy tworzyć Twoją stronę www do momentu, w którym uznasz, że jesteś z niej w pełni zadowolony. W przypadku, gdy wstępny projekt nie spełni Twoich oczekiwań, nie będziesz musiał za niego płacić.

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ