790 391 846

536 009 212

Sklepy internetowe

Chcesz rozpocząć sprzedaż w internecie? Zastanawiasz się jaki model sprzedażowy wybrać? Obecny sklep internetowy, nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie martw się! Pomożemy Ci! Nasz specjalista zbada Twoje potrzeby, a następnie zaproponuje najlepsze dostępne rozwiązanie, abyś już wkrótce mógł rozpocząć przygodę ze sprzedażą swoich produktów przez internet.

Nie lubisz niespodzianek? Przygotujemy dla Ciebie bezpłatny projekt sklepu internetowego. Bez żadnych zobowiązań!

Przez 7 lat działalności zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy ponad 250 sklepów internetowych, które wygenerowały sprzedaż na łączną kwotę prawie 30 000 000 zł. Zebrane przez ten czas doświadczenie, pozwala nam nazywać się "Expertami w budowaniu e-sklepów".

Dlaczego warto nam zlecić stworzenie sklpu internetowego?

  • Zaprojektujemy dla Ciebie sklep internetowy bez zobowiązań.
  • Pracujemy w systemie 24/7
  • Oferujemy nielimitowaną liczbę poprawek do projektu.
  • Oferujemy kompleksowy support techniczny strony 24/7 przez 12 miesięcy gratis.
  • Rozłożymy Twoja płatność na dogodne raty.

Jak to działa? Sprawdź!

01

Powiedź nam czego oczekujesz!

Projektowanie sklepów internetowych zaczynamy od poznania Twoich potrzeb, aby stworzyć aplikację e-commerce dopasowaną do oczekiwań. W tym celu przeprowadzimy krótki wywiad i zbierzemy potrzebne materiały. Nasz specjalista pomoże Ci sprawnie przejść przez ten proces.

02

Jak to robi Twoja konkurencja?

Tworzenie sklepów internetowych opieramy na dogłębnym poznaniu działań firm z Twojej branży. Kompleksowa analiza rynku pozwoli nam na stworzenie e-sklepu, który bez trudu zmierzy się z Twoją konkurencją.

03

Stworzymy niezobowiązujący projekt.

Znając specyfikę i realia rynku oraz Twoje oczekiwania, przystępujemy do projektowania e-sklepu. Efekty naszej pracy prześlemy Ci w ciągu 72h na e-maila w formie linku wraz z cennikiem. Za przygotowanie wstępnego projektu nie musisz nic płacić.

04

Czas na Twoją decyzję.

Jeżeli zaprezentowany projekt trafia w Twoje potrzeby, podpisujemy umowę i przystępujemy do pracy nad sklepem internetowym. Będziemy doskonalić go do momentu, aż efekt finalny będzie Ci odpowiadać. Jeśli nie spełnimy Twoich oczekiwań, nie masz wobec nas żadnych zobowiązań finansowych.

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ