790 391 846

536 009 212

Strony internetowe

Nie satysfakcjonują Cię obecne wyniki sprzedażowe? Szukasz nowych metod dotarcia do swoich Klientów? Twoja obecna strona internetowa nie spełnia Twoich oczekiwań? Nie martw się! Pomożemy Ci! Zaprojektujemy dla Ciebie nową stronę internetową, która rozwinie Twoją firmę. Większe zyski, więcej Klientów, silna i rozpoznawalna marka, dzięki dobrze zrobionej stronie internetowej.

Jako jedyna Agencja Interaktywna w Polsce przygotujemy dla Ciebie projekt strony www bez zobowiązań!

Zamów projekt strony internetowej bez żadnych umów, bez żadnych zobowiązań! Nie kupuj kota w worku! Umowę z nami podpiszesz tylko wtedy, gdy nasz projekt spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego warto nam zlecić stworzenie strony www?

  • Zaprojektujemy dla Ciebie stronę internetową bez zobowiązań.
  • Pracujemy w systemie 24/7.
  • Oferujemy nielimitowaną liczbę poprawek do projektu.
  • Oferujemy kompleksową obsługę stron www oraz support techniczny strony 24/7 przez 12 miesięcy gratis.
  • Rozłożymy Twoja płatność na dogodne raty.
  • Do każdej strony autorskiej oferujemy 3 miesiące pozycjonowania strony internetowej gratis.

Jak to działa? Sprawdź!

01

Powiedź nam czego
oczekujesz!

Tworzenie strony internetowej zaczynamy od poznania Twoich potrzeb, aby zaprojektować dla Ciebie stronę, która spełni Twoje oczekiwania. Musimy zadać Ci kilka pytań oraz poprosić Cię o przesłanie nam niezbędnych materiałów. Przypisany do Ciebie specjalista we wszystkim Ci pomoże.

02

Przeprowadzimy audyt Twojej konkurencji.

Aby zaprojektować stronę internetową, która będzie sprzedawała, sprawdzimy jak to robią największe firmy z Twojej branży. Przeprowadzony audyt pozwoli nam na stworzenie strony www, która będzie w stanie mierzyć się z Twoimi największymi konkurentami.

03

Stworzymy niezobowiązujący projekt.

Wiedząc czego oczekujesz i w jaki sposób sprzedają strony Twojej konkurencji, przystępujemy do realizacji strony internetowej całkowicie bez żadnych zobowiązań. W ciągu 48h otrzymasz od nas maila z niezobowiązującym projektem strony www w formie linku oraz kompleksową ofertę cenową.

04

Czekamy na Twoją
decyzję.

Jeżeli uznasz, że chcesz z nami współpracować, podpiszemy umowę i zaczniemy pracować nad Twoją stroną www, tak długo, aż uznasz, że jesteś z niej zadowolony. Jeżeli jednak uznasz, że to co zrobiliśmy niespełnia Twoich oczekiwanń, nie zapłacisz nam nawet symbolicznej 1 zł. U nas nie kupujesz "kota w worku".

interaktywni24.pl

ul. Chmielna 2/31

00-020 Warszawa

NIP: 531-163-48-09

Sandra Pędzisz

tel: 790 391 846

e-mail: sandra@interaktywni24.pl

Maciej Pietraczyk

tel: 536 009 212

e-mail: maciek@interaktywni24.pl

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ