Social Media - Agencja Interaktywni24.pl | Strony internetowe - Warszawa, Polska
Strony www sklepy internetowe studio graficzne marketing Interaktywni24.pl Warszawa

biuro@interaktywni24.pl

790 391 846

536 009 212

Social Media

W dobie internetu i portali społecznościowych, nie posiadanie kont firmowych na facebooku, youtubie czy twitterze często postrzegane jest jako zaniedbanie ze strony przedsiębiorcy. Dzięki portalom społecznościowym mamy możliwość interakcji z Klientem.

Social Media ma też kluczowe znaczenie w procesie pozycjonowania strony internetowej. Przy pomocy serwisów społecznościowych możemy zdobywać uwagę oraz generować ruch internetowy. Media społecznościowe odgrywają coraz większą rolę w działaniach marketingowych wielu firm ze względu na fakt, że są łatwo dostępne dla wszystkich, którzy mają dostęp do internetu.

Social media marketing umożliwia bezpośredni dostęp do pożądanej grupy docelowej, a dodatkowo obniża koszty działań marketingowych.

Należy jednak pamiętać, że głównym celem działań z zakresu social media marketingu nie jest efekt sprzedażowy, ale budowanie wizerunku marki.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ